Hoppa till sidans innehåll

Starttider lör omg II 2013

04 MAJ 2013 16:50
Här är listan med invägnings- och starttider samt grupper och tävlande för lördagen 11/5 i Örebro (ÖKK).
  • Uppdaterad: 08 MAJ 2013 16:03

Invägn. 1 Lördag 07.00 - 08.30 Start  09.00 BP
Reg-Nr Klass Förnamn Efternamn Klubb Grupp
930805 52 Linn Broberg Karlstad AK 1
          1
830530 57 Helen Engberg Örebro KK 1
          1
720328 63 Anneli Izindre Karlstad AK 1
          1
891009 72 Frida Dahlgren Karlstad AK 1
          1
890203 84 Matilda Skystedt Karlstad AK 1
          1
960125 66 Alen Gazibegovic(k) Örebro KK 1
910711 66 Daniel Balogi(k) Filipstads AK 1
611016 66 Urban Berlin Örebro KK 1
          1
890310 74 Andreas Mäntykorpi(k) ASK 1
           
Invägn. 1 Lördag 07.00 - 08.30 Start  ca  09.45 SL
Reg-Nr Klass Förnamn Efternamn Klubb Grupp
930527 57 Anna-Sofia Alfredsson Karlstad AK 1
          1
901228 63 Sandra Johansson Karlstad AK 1
960715 63 Emma Johansson(k) Nora AK 1
940324 63 Petra Olsson Säffle AK 1
910523 63 Sofia Lilja(k) Örebro KK 1
          1
850817 72 Pörni Berglind Nora AK 1
931223 72 Michaela Svanelind Säffle AK 1
881209 72 Sandra Wilen(k) Örebro KK 1
910122 72 Julia Gustavsson(k) Örebro KK 1
851030 72 Anna Malers Örebro KK 1
           
999999 84 Marie Tisell(k) Nora AK 2
830719 84 Linnea Fröberg(k) Örebro KK 2
          2
610306 66 Lars Jansson Nora AK 2
          2
940109 74 Joakim Lundberg Degerfors AK 2
690624 74 Håkan Tinglöf Degerfors AK 2
921120 74 Jukka Kirvisniemi(k) Hallsbergs AK 2
830504 74 Markus Nilsson Kristinehamn 2
930828 74 Tobias Hagberg Kristinehamn 2
770529 74 Peter Ollanketo Västra AK 2
521124 74 Per Gerber Örebro KK 2
650930 74 Thomas Nordqvist(k) Örebro KK 2
540216 74 Kjell-Arne Nilsen Degerfors AK 2
           
Invägning 2 Lördag  Länskampen  13.00 - 14.30    Start 15.00   
Skribent: P-O Larsson





 






 

 

Postadress:
Västra Svealands Styrkelyftförbund
c/o Tommy Horvath, Norrgatan 25
703 56 Örebro

Kontakt:
Tel: 0733571559
E-post: tommy.horvath@bigpea...

Se all info