Hoppa till sidans innehåll

Starttider sön omg II 2013

04 MAJ 2013 16:54
Här är listan med invägnings- och starttider samt grupper och tävlande för söndagen12/5 i Örebro (ÖKK).
  • Uppdaterad: 08 MAJ 2013 16:06

Invägn. 1 Söndag 07.00 - 08.30 Start  09.00 BP
Reg-Nr Klass Förnamn Efternamn Klubb Grupp
940804 83 Kristoffer Kolkowsk(k) Hallsbergs AK 1
890720 83 Andreas Karlsson Karlstad AK 1
671224 83 Patrik Fornander(k) Filipstads AK 1
920717 83 Robin Kvarnström Säffle AK 1
800215 83 Daniel Östberg Säffle AK 1
660215 83 Lars Carlsson Filipstads AK 1
           
671027 93 Marcus Denizhan Örebro KK 1
999999 93 Rickard Jakobsson(k) Örebro KK 1
890812 93 Johan Jannborg Karlstad AK 1
900802 93 Mikael Ström(k) Filipstads AK 1
941225 93 Felix Kihl Örebro KK 1
660301 93 Tony Skalare Säffle AK 1
          1
999999 105 Jan Jansson Säffle AK 2
810712 105 Per Andersson(k) ASK 2
721129 105 Lars Lindeberg Karlstad AK 2
          2
461004 120 Niilo Maliniemi(k) ASK 2
830617 120 Anders Strömbert(k) Hallsbergs AK 2
999999 120 Ahmed Abdelhamid Karlstad AK 2
550715 120 Björn Iverssen Filipstads AK 2
850912 120 Robert Boström Örebro KK 2
771119 120 Fredrik Eriksson Örebro KK 2

 

Invägn. 2 Söndag 08.30 - 10.00 Start   10.30 SL
Reg-Nr Klass Förnamn Efternamn Klubb Grupp
770417 83 Jari Devad(k) ASK 1
790323 83 Kristian Widdas(k) ASK 1
950519 83 Andreas Sundberg Degerfors AK 1
910817 83 Tobias Nygren Karlstad AK 1
851009 83 Björn Andersson(k) Köpings AK 1
860520 83 Mattias Andersson(k) Köpings AK 1
960226 83 Sebastian Bergqvist Säffle AK 1
930503 83 Niklas Nordling Säffle AK 1
700407 83 Thomas Gustavsson Västra AK 1
731230 83 Joachim Christensen Västra AK 1
680627 83 Stefan Andersson Västra AK 1
850725 83 Karl Fröberg(k) Örebro KK 1
999999 83 Fredrik Hindorf(k) Örebro KK 1
999999 83 Martin Grändås(k) Örebro KK 1
830705 83 Fredrik Grahn Kristinehamn 1
930320 83 Marcus Broden Kristinehamn 1
910924 83 Johan Lindell Kristinehamn 1
821108 83 Tomas Westam Karlstad AK 1
           
780531 93 Keijo Wilkinsson(k) ASK 2
710227 93 Tommy Andersson Karlstad AK 2
760822 93 Ralph Rudhage Kolbäcks AK 2
900419 93 Robert  Lepistö Kolbäcks AK 2
920922 93 Suleiman Suleimanpoor(k) Nora AK 2
720324 93 Patrik Bengtsson Säffle AK 2
820819 93 Sören Davidsson Västra AK 2
731126 93 Jörgen Forslund Västra AK 2

 

Invägn. 3 Söndag 13.30 - 15.00 Start   15.30 SL
Reg-Nr Klass Förnamn Efternamn Klubb Grupp
940429 105 Emil Gustavsson(k) ASK 1
730714 105 Håkan Dahlin ASK 1
730425 105 Niklas Nilsson Degerfors AK 1
941029 105 Richard Blykert(k) Hallsbergs AK 1
860312 105 Mike Wennerstrand Karlstad AK 1
670930 105 Christer Andersson Karlstad AK 1
750512 105 Magnus Pontinder Karlstad AK 1
700210 105 Lawrence Hackley Kolbäcks AK 1
790509 105 Jan Pettersson Nora AK 1
680215 105 Tommy Johansson Nora AK 1
640331 105 Lars Höglander  Västra AK 1
940614 105 Conrad Hansson(k) Örebro KK 1
720108 105 Abdel Seidou(k) Örebro KK 1
          1
850424 120 Per Englund(k) ASK 2
790419 120 Anders Sundström(k) ASK 2
790709 120 Stefan Persson Degerfors AK 2
821208 120 Johan Eriksson Karlstad AK 2
831102 120 Mikael Åhlin Karlstad AK 2
750112 120 Dahn Nyström Kolbäcks AK 2
670121 120 P-O Larsson Nora AK 2
851111 120 Toni Radanov Säffle AK 2
720918 120 Per Montonen Örebro KK 2
Skribent: P-O Larsson





 






 

 

Postadress:
Västra Svealands Styrkelyftförbund
c/o Tommy Horvath, Norrgatan 25
703 56 Örebro

Kontakt:
Tel: 0733571559
E-post: tommy.horvath@bigpea...

Se all info